Pasta do mycia rąk - ze środkiem ściernym - od 0,5 do 10

Zakres stosowania
  • Pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie w rolnictwie oraz w uprawach roślin ozdobnych.
Opis
  • Pasta do mycia rąk zawiera niezawierający piasku środek ścierny na bazie mączki drzewnej i jest delikatnie perfumowana.
  • Środek ścierny wspomaga mechaniczne usuwanie uporczywych zabrudzeń.
  • Według zapewnień producenta pasta posiada pH przyjazne dla skóry.
  • Nadaje się do mycia rąk zabrudzonych np. olejami, smarami, substancjami smarnymi i innymi pozostałościami eksploatacyjnymi.
Specyfikacja
  • Środek ścierny - specjalna mączka drzewna, bez piasku
  • Opakowanie - od 0,5 do 10 l
Wykonań (3)
Ograniczyć wybór
Rozmiar opakowania
Anzeigen als lista Tabela
Numer artykułu Rozmiar opakowania cena z podatkiem VAT
431715117011 500 ml
€ 4,20
(€ 8,40 / l)
cena z podatkiem VAT
plus koszty dostawy € 13,41
Bezpieczeństwo produktu
431715117012 5 l
€ 26,36
(€ 5,27 / l)
cena z podatkiem VAT
plus koszty dostawy € 13,41
Bezpieczeństwo produktu
431715117013 10 l
€ 45,88
(€ 4,59 / l)
cena z podatkiem VAT
plus koszty dostawy € 13,41
Bezpieczeństwo produktu
Oceny


Brak ocen
Poszukiwane hasła : albert kerbl, Pasta do mycia rąk, Pasta do mycia rąk, Pasta, Substancje ścierne, pH neutralne, Czyszczenie rąk, Czyszczenie rąk