Pasta do mycia rąk - ze środkiem ściernym - od 0,5 do 10

Zakres stosowania
  • Pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie w rolnictwie oraz w uprawach roślin ozdobnych.
Opis
  • Pasta do mycia rąk zawiera niezawierający piasku środek ścierny na bazie mączki drzewnej i jest delikatnie perfumowana.
  • Środek ścierny wspomaga mechaniczne usuwanie uporczywych zabrudzeń.
  • Według zapewnień producenta pasta posiada pH przyjazne dla skóry.
  • Nadaje się do mycia rąk zabrudzonych np. olejami, smarami, substancjami smarnymi i innymi pozostałościami eksploatacyjnymi.
Specyfikacja
  • Środek ścierny - specjalna mączka drzewna, bez piasku
  • Opakowanie - od 0,5 do 10 l
Wykonań (3)
Ograniczyć wybór
Rozmiar opakowania
Anzeigen als lista Tabela
Nr art.: 431715117011
Wersja
Rozmiar opakowania500 ml
Bezpieczeństwo produktu
€ 4,20
(€ 8,40 / l)
cena z podatkiem VAT
plus koszty dostawy € 13,41
Czas dostawy 7-10 dni roboczych
Nr art.: 431715117012
Wersja
Rozmiar opakowania5 l
Bezpieczeństwo produktu
€ 26,36
(€ 5,27 / l)
cena z podatkiem VAT
plus koszty dostawy € 13,41
Czas dostawy 7-10 dni roboczych
Nr art.: 431715117013
Wersja
Rozmiar opakowania10 l
Bezpieczeństwo produktu
€ 45,88
(€ 4,59 / l)
cena z podatkiem VAT
plus koszty dostawy € 13,41
Czas dostawy 2 - 4 dni robocze
Oceny


Brak ocen
Poszukiwane hasła : albert kerbl, Pasta do mycia rąk, Pasta do mycia rąk, Pasta, Substancje ścierne, pH neutralne, Czyszczenie rąk, Czyszczenie rąk